NELER YAPARIZ

Biz Kimiz – En Pozitif, En Kreatif Reklam Ajansıyız…

Kendisini tanımlayan her reklam ajansının kullandığı bir klişe gibi kabul edilir “amatör ruhla çalışan profesyoneller” ifadesi. Gecesini gündüzüne katıp, saatlerce mesai yapıp, sabah iş görüşmesine gittiğinde tüm enerjisi ve hizmet verme aşkıyla yanıp tutuşanları tanımlayan en güzel sıfattır aslında.

İşte “Pozitif Fikirler Kreatif Reklam Ajansı” da böyle başladı çalışma hayatına. Ülkenin dört bir tarafından gelen, farklı kültürlerde yoğrulmuş, yaratıcılığı, yeniliği, dostluğu, samimiyeti, reklamcılığı, etik pazarlama ilkelerini benimsemiş bir ekiple yola çıktı.

Her biri farklı sektörlerde çalıştı, pazarlamanın ve reklamın bin bir çeşidini bizzat sektörde test etti, onayladı, kullandı. Hem hizmet veren, hem hizmet alan olarak… Reklamcılığın ve Pazarlamanın klişelerine de sahip çıktı, en güncel pazarlama yöntemleri olan dijital pazarlamayı da sosyal medyayı da portföyüne kattı. Grafik tasarımın en yaratıcısını, web sitelerinin en özgününü, reklam görsellerinin en öne çıkanını tasarlamak, yaratmak, sizlere sunmak asıl hedefimiz oldu. Logo, slogan, vizyon, misyon kısacası kurumsal kimlik adına ne varsa sizi öne çıkartacak, “SİZİ SİZ Yapacak” tasarımlara imza atmayı ilke edindi.

İçine bolca dostluk, çokça gün yüzü görmemiş fikir, fazlaca yetenek kattığı çantasını hazırladı ve “Yaratıcı Fikirler, Yetenekli Eller” diyerek uzun sürecek bir yolculukta , siz değerli partnerimize yol arkadaşı olmak için kuruldu. 

Sadece hizmet sektörünün değil Türkiye’nin de lokomotifi olan Turizm’in merkezinde yetişmiş olmanın avantajlarını taşıyoruz. Damarlarımızda dolaşan her damla kanda, adeta iliklerimize kadar otelciliği yaşamış, her kademesinde görev almış bir takım olarak, aslında ne demek istediğinizi, beklentinizin ve ihtiyacınızın ne olduğunu hisseden, Leb demeden Leblebiyi kavurup önünüze getiren bir partner olmayı hedefliyoruz.

Belki geçmişimiz reklamcılığın tarihi gibi Eski Yunan’a kadar uzanmıyor ama geleceğimiz sizin olduğunuz her yerde, bizi yanınızda görmek istediğiniz her ana kadar devam etsin istiyoruz.

Selin Köseoğlu

Yönetici Direktör

 

 

 

Sizi Siz yapan ve görüldüğü her yerde sizden bir parça hissettiren; Kurumsal Kimlik, Logo,  Katalog&Dergi&Broşür, Reklam&Promosyon&Ambalaj Ürünleri, İç ve Dış Mekan İlan&Afiş ve Mağaza içi İmaj Uygulamaları ile farkınıza fark, değerinize değer katıyoruz.

Mevcut web sitenizin güncellenmesi ve yönetimi, blog oluşturulması, dijital pazarlama (e-marketing), bülten (newsletter) tasarımı gibi yeni özelliklerin eklenmesine, sitenizin her daim güncel kalmasına, site içi SEO çalışmalarınıza destek oluyoruz.

Kreatif fikirlerle size özel pazarlama etkinlikleri yaratarak sosyal medyada sesinizi duyurmanızı sağlıyor, stratejik planlamalar ile sosyal medya reklamlarınızı yönetiyoruz. Facebook, Twitter, Instagram, Google Plus, ve diğer mecralardaki dijital pazarlama stratejilerinizi kurguluyoruz. 

En doğru algoritmayı oluşturup, arama motorlarında sizi en ön sıralara taşıyacak optimizasyonu (SEO) yapıyoruz. Sadece Adwords reklamları değil, aynı zamanda üst sıralarda yer almanızı sağlayacak marka bilinirliliği, sosyal medyadaki etkinlik, özgün içerik gibi bir çok etkeni de dikkate alıyoruz. Dijital Pazarlama Stratejilerinizi en etkin araçlarla kullanmanızı sağlıyoruz.

Ürün ya da hizmet; nasıl, ne zaman ya da kime satmak istediğinizi bir sistem oluşturarak yönetir, yaratıcı fikirleri yetenekli ellere teslim ederiz . Sizden biri gibi değil “SİZ” gibi düşünür ve tasarlarız. İşte bu sebeptendir ki; markanızı en iyi biz lanse eder, en geniş kitlelere en kısa sürede ulaşmanızı sağlarız. Dijital PR Hizmetlerini Kurumsal Stratejilerinizle kombine eder, rakip analizlerini yaparak kampanya yönetimi sürecinde aktif rol alırız.

Konsept model, tüm iç&dış mekan ve ürün fotoğraf/video çekimlerinizi yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar ile yaparak re-touch, prodüksiyon ve montaj işlemlerini tamamlayarak size teslim ediyoruz. Farklı sektörlerde deneyimli ekip üyelerimiz ile hedef kitlenize uygun, en doğru senaryoları oluşturup, doğru hedefe en kısa sürede ulaşmanıza destek oluyoruz.

Eğitim Markamız Academy Plus ile hem kurumlara özel hem de genel katılıma açık eğitimler ve etkinlik düzenliyoruz. Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri, Microsoft Sertifikalı Eğitmen ile İleri Düzey Excel Eğitimi, Satınalma ve Süreç Yönetimi, Bütçe Yönetimi, Temel ve İleri Düzey Finans Eğitimi, İnteraktif Atölye Çalışmaları, Fizibilite Çalışması, SWOT Analizi, İş Güvenliği Eğitimleri, Kalite ve Sertifika Danışmanlığı (Gıda, Hijyen, Mavi Bayrak, Yeşil Yıldız) gibi Firmanıza ve genel katılımcı ihtiyaçlarına Özel Mesleki Eğitimler düzenlediğimiz programlardan sadece bazıları. 

İŞ PLANIMIZ

  • 1 Analiz Ederiz
  • 2 Planlarız
  • 3 Tasarlarız
  • 4 Geliştiririz
  • 5 Reklam Ederiz