ACADEMY PLUS 

Eğitim ve Danışmanlık ; Pozitif Fikirler   tarafından Academy Plus markası ile size özel olarak tasarlandı ve yetenekli ellere teslim edildi.

Her biri hem eğitmen hem de sektör temsilcisi olarak görev yapmış, sertifika sahibi uzmanlardan oluşan eğitim kadromuzla firmanızın gelişimine katkı sağlar, hedeflerinize yürürken yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyarız.

 

Programlar

Her eğitim programının her firma ya da birey için gerekli olup olmadığını bilimsel yöntemlerle tespit eder, size özel hizmet sunarak zaman ve maliyet tasarrufu sağlarız. Minimum maliyetle maksimum eğitsel fayda elde etmeniz için çalışırız.

 

Dijital Pazarlama Yöneticiliği Eğitimi

Sosyal Medya Yöneticiliği Eğitimi

İleri Düzey Excel Eğitimi - Pivot Table / Makro*

Microsoft Office - Temel / Orta / İleri Düzey*

CRM

Temel ve İleri Düzey Finans Eğitimi**

Süreç & Prosedür Yönetimi

İnsan Kaynakları Yönetimi

Eğiticinin Eğitimi

Misafir İlişkileri Eğitimi

Zaman Yönetimi / Saat ve Kalite Dengesi

Etkili Sunum Teknikleri

Kurumiçi İletişim

Performans  Değerlendirme Eğitimi

Etkili İletişim Teknikleri

Yetenek Yönetimi

Raporlama Tekninleri*

Proje Yönetimi

Bütçe Yönetimi**

İşletmelerde Kar Artırma Modelleri

Maliyet Düşürme Modelleri

Finansal Fizibilite**

İç Girişimcilik

SWOT Analizi

Bilgi Teknolojileri Yönetişimi

ISO 14000 Çevre Eğitimi

ISO 9001-22000 İç Tetkikçi

İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı

Yeşil Yıldız

Mavi Bayrak

Kalite Yönetim Sistemi

*Eğitim Türkçe ve Rusça olarak verilebilmektedir.

**Eğitim Türkçe ve İngilizce olarak verilebilmektedir.

 

        Atölye&Etkinlikler

            Eğlence ile işi birbirine karıştıran profesyonellerle çalışmak asıl hedefimizdir. Eğitimin sadece teoriden ibaret olmadığını, aslında yaşadığımız her anda bizim için belirlenmiş bir senaryonun başrol oyuncusu olduğumuzu en iyi biz bilir, bildiklerimizi de paylaşmak için en çok biz çalışırız.

 

         Tiyatral Etkinlikler

Asıl hedefi “Kör Göze Parmak Sokmak” olan tiyatral çalışmalar ile çalışanlarınızı yaptıkları hatalarla eğlenceli vakit geçirerek  yüzleştiriyoruz. Görsel hafızayı canlandıran bu çalışmalar ile sürekli tekrar eden iş nedeniyle fark

edilemeyen fakat çok basit önlenebilen hataların önüne geçmiş oluyoruz. Bu çalışmanın en büyü katkısı ise; çalışanlarınızın motvasyonunu yükseltmesi ve aidiyet duygusunu artırmasıdır.

Outdoor & Indoor Etkinlikler

Takım Ruhu, Liderlik, Karar Verme Yetilerini geliştirmeyi hedefleyen, aynı zamanda özellikle beyaz yaka çalışanlarınızın motivasyonunu ve performasını artırmaya yönelik aktiveler ile gelişiminize katkıda bulunuyoruz. Bisiklet Turları, Trecking, Paint Ball, Rafting, Go-Kart, Plaj Voleybolu, Bilardo, Bowling Turnuvaları  bunlardan sadece bazıları...

Motivasyon Atölyeleri

Enerjiyi, algıyı , odaklanmayı, konsantrasyonu ve takımdaşlık duygusunu artıcı, eğlenceli aktiviteler düzenler,  hem eğlendirir hem geliştiririz. Kimi zaman bir konsol oyunuyla, kimi zaman fırın başında , kimi zaman bir buluşa imza atarken bulabilrsiniz kendinizi...

Sertifikalar

Eğitmenlerimiz alanlarında uzmanlaşmış ve uzmanlıklarını sertifikalandırmış  olup, alanlarının en iyileridir. Sadece eğitmen  ya da akademisyen kimlikleri ile değil, farklı sektörlerin tadına bakmış ve bizzat test etmiş olmaları nedeniyle isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilmektedirler.